HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Ortopedi ve Medikal sektöründe edindiğimiz bilgi ve deneyimleri kendi bünyemizde oluşturduğumuz deneyimli ve güçlü teknik ekip ile geliştirdiğimiz projelerimizi halkımızın hizmetine sunmaktayız.

Günümüzde kaliteli üretimin yanında, memnun müşteri oluşturmanın maliyeti rekabet ortamıyla birlikte kar marjlarını ciddi boyutlarda azaltmaktadır.

İşletmelerin varlığını devam ettirebilmeleri Müşteriye sahip olmada yatmaktadır.

Memnun müşteri oluşturmanın çözümlerini hazırladığımız projelerimizi siz değerli halkımıza sunmaktan ve hizmet vermekten mutluluk duyacağız.

 

VİZYONUMUZ

Dinamik ve yetkin kadrosuyla, girişimci, sağduyulu, müşteri odaklı yaklaşımıyla “hep birlikte, daha sağlıklı günlerde” buluşmaktır.

 

MİSYONUMUZ

Uzun çalışmalar sonunda hazırlamış olduğum projelerimiz ile dostlukları pekiştirmenin gururunu yaşıyoruz. En iyi hizmeti sunmak için odaklanan firmamız, altyapısını bu doğrultuda geliştirmektedir. Dostlukların yıllar boyu süreceği bilinci ile yola çıkmış olup, dostlukları pekiştirmeye en uygun gerçek çözümler sunmak amacımızdır.

 

STRATEJİMİZ

Sağlık alanında yeni projelere imza atmak ve en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktır.

 

ŞİRKET PROFİLİ

MANİSA ORTOPEDİ MEDİKAL halkımızın sağlık alanında oluşmuş yaralarına bir nebze olsun su serpmeye çalışmaktadır.

 

 

                        ANA FAALİYET ALANLARIMIZ

·         Ortopedik Ürünler (Ayak Bileklikleri, Dizlik Çeşitleri, Korse Çeşitleri, El ve Kol Sağlığı Ürünleri, Yürüme Araçları, Varis Çorapları, Ortez Çeşitleri, Protez Çeşitleri)

·         Medikal Ürünler

·         Medikal Tekstil Ürünleri

·         Sağlık sektörü alanında web hizmetleri

 

BİZİM İÇİN PRENSİPLER

 

                        1. Güvenilirlik; işyeri içi ve dışı tüm ilişkilerimizde dürüstlük önde gelen değerimizdir. Müşterilerimiz, çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve iş ortaklarımızla, içinde bulunduğumuz toplum ve ilişkide olduğumuz tüm kuruluşlar ile dürüst ve etik işbirlikleri sergileriz. Müşteri bilgilerini, işimizi yaparken gizliliğini taahhüt ettiğimiz tüm bilgileri istisnasız korur, uzun dönemli ve kalıcı ilişkiler kurmayı sağlarız. Yapılması gereken işleri verilen sözlere uygun olarak, zamanında ve en doğru şekilde tamamlarız.

                        2. Sahiplenme; İşin gereklerinin yerine getirilmesi, sistemlerimizin korunması, geliştirilmesi ve kişilerin verimliliklerinin artırılmasına yardımcı olma konularında sorumluluklarımızı kabul eder ve İşyerinin kaynaklarını özenli ve etkin kullanıp, her hareketimizi İşyerinin başarısını göz önünde bulundurarak yaparız. Sadece işin doğru yapılması ile değil İşyerimize kattığı fayda doğrultusunda çalışmalarımızı yürütürüz.

                        3. Başarıya Odaklı Değişim; Dışımızdaki dünyada gerçekleşen değişimleri takip edip uyum sağlamayı, değişmesi gereken alışkanlıklarımızdan kurtularak farklı anlayışlara açık olmayı ve mevcut sistemlerin ötesini görmeye çalışıp kendimizle birlikte çevremizi de değiştirerek gelecekte de var olmayı amaçlarız. İşini bilinçli yapan, çevresini sorgulayan, çözüm bulan, üstün performans gösteren ve hedefleri doğrultusunda inisiyatif kullanabilen kişiler ile çalışır, başarımızı onlarla paylaşırız.

                        4. Takım Ruhuyla Çalışmak; Takım çalışmasını benimser ve farklı fikirleri en iyiye ulaşma yolunda bir katma değer olarak görürüz. Bu anlayışı da Süreç Odaklı Yaklaşım çerçevesinde ve İşyeri amaçları doğrultusunda yaygınlaştırıp geliştirmeye çalışırız. Takım olarak başarma hissini güçlendirerek, tecrübelerimizi paylaşır ve başarılı uygulamaları yaygınlaştırırız.

                        5. Kendine ve Başkalarına Saygı; Müşterilerimiz, çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve iş ortaklarımıza cinsiyet, dil, din, ırk, ve benzeri sebepleri kullanarak ayrımcılık yapmayız. İletişimimiz her koşulda açık ve saygılıdır. Birbirimize değer verir, dinleriz. Yapıcı ve farklı fikirlerin özgürce söylendiği ve değerlendirildiği bir güven ortamı oluşmasına özen gösteririz. Kendi eylem ve davranışlarımızın başkalarını da etkileyeceğini biliriz. Kişilerin kendi potansiyellerini ortaya koyma isteğine, farklı fikir ve görüşlere saygı gösteririz.

                        6. Sürekli Gelişme; Hızla gelişen teknoloji ve değişen pazar koşullarına kolaylıkla uyum sağlamak ve rekabette öne çıkmak için esnek olmamız gerektiğini biliriz. Esnekliğimiz sürekli gelişmeye dayanır. Sürekli gelişmeyi sağlamak için öğrenmeyi sadece dış kaynaklardan gelecek hazır bilgi olarak görmeyip, bilgiyi çeşitli araçlar kullanarak kişisel araştırma ve çabayla farklı kaynaklardan elde etmek isteriz. Bu bilgiyi de yorumlayarak ürünlerimizin ve hizmetlerimizin verimliliğini, rekabet edebilirliğini artıracak şekilde geliştirir ve uygularız.

                        7. Yaratıcı Düşünme; Problemleri fark etmeyi, farklı düşünmeyi, çözüm geliştirmeyi ve mevcut bilgilerimizden yeni bilgiler üretmeye odaklanırız.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

Müşterilerimizin ortopedi ve medikal alanındaki gereksinim ve beklentilerini tam vaktinde, en uygun maliyette ve eksiksiz karşılayan, üstün kalitede, güvenilir hizmet sunmaktır.

 

TEKNOLOJİ DANIŞMANLIĞI

Bilişim teknolojileri kullanımının, iş dünyasında, rekabet edilen firmalar arasındaki pazar payının belirlenmesinde en önemli faktörlerden biri olarak girmesi ile birlikte bu teknolojinin doğru ve etkin olarak kullanılması yaşamsal bir noktaya gelmiştir. Böyle bir ortamda, firmaların kendi bünyesinde bu teknoloji bilgi ve deneyimine sahip nitelikli uzmanlar yetiştirmesi ve bu kadroları her zaman bünyelerinde bulundurma zorunlulukları fazlaca finansal ve yönetimsel yük oluşturmaktadır. Bu noktada hedefimiz, müşterilerimizle aramızda kendi kadroları kadar güvenecekleri, müşterinin ihtiyaçlarının kendi ihtiyaçları gibi gören kadrolarımızla hizmet sunmak, kendi deneyimlerimizi başka firmaların deneyimleri ile birleştirerek paylaşmak ve bu şekilde müşterimizin ihtiyaç duyduğu hizmeti eksiksiz, ekonomik ve gerektiği zamanda alınmasını sağlamaktır.

 

MANİSA ORTOPEDİ MEDİKAL
Adres: 2.Anafartalar Mah. 1509 Sokak No:2/C Merkez/MANİSA
Tel&Fax : 0 (236) 237 20 37
E-mail: manisaortopedimedikal@hotmail.com

Bu sitenin tüm hakları saklıdır © Copyright